Jakam liels spēles laiks un divas soda minūtes mačā Čehijā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas izlases aizsargu Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas “Verva” ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) viesos piekāpās Prāgas “Sparta” vienībai.

Zīle šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un 55 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Freibergs šajā spēlē 12 minūtēs un 33 sekundēs pa vārtiem nemeta un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Jaks uz laukuma atradās 21 minūti un sešas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 17. minūtē Dāvids Tomāšeks vairākumā izvirzīja vadībā “Sparta” vienību, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Nikolass Hlava panāca izlīdzinājumu.

Vēlāk otrajā periodā Mihals Ržepīks vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 16. minūtē Ržepīks ar saviem otrajiem vārtiem mačā dubultoja “Sparta” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Patriks Demels samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Jakubs Kovāržs atvairīja 16 no 18 “Verva” metieniem, bet Simons Zajičeks tika galā ar 31 no 34 “Sparta” raidījumiem.

Jakam šosezon 36 spēlēs pieci vārti un 13 piespēles, Zīlem 41 mačā divi precīzi metieni un 14 piespēles, bet Freibergam 32 cīņās viens vārtu guvums un desmit piespēles.

“Verva” ar 49 punktiem 41 spēlē atrodas 12. vietā Ekstralīgā, bet “Sparta” ar 74 punktiem 40 mačos ierindojas trešajā pozīcijā līgā.