Jaka un Zīles pārstāvētā “Verva” viesos iemet septiņas ripas

Čehijas Ekstralīgā šovakar tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā laukumā izgāja divi latviešu hokejisti – Jānis Jaks un Kristaps Zīle.

Abu latviešu pārstāvētā Litvīnovas “Verva” komanda izbraukumā tikās ar Česke Budejovices “Motor” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:4.

Jaks šajā spēlē bija otrās maiņas aizsargs. Aizsargs laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā nopelnīja noraidījumu un koeficientu “+1”.

Aizsargs 39 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

Zīle aizvadītajā mačā arī spēlēja otrajā maiņā, laukumā pavadot 19 minūtes. Aizsargs bloķēja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Aizsargs šosezon 45 spēlēs guvis četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Turnīra tabulā “Verva” ar 78 punktiem ieņem ceturto vietu, savukārt līderiem Pardubices “Dynamo” ir 109 punkti.