Indrašis uguņo, ”Brynas” nonāk soļa attālumā no ”Allsvenskan” fināla (VIDEO)

Vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālā šovakar nokļuva Latvijas hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas”, kas pusfināla sērijas ceturtajā spēlē viesos ar 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) pārspēja “BIK Karlskoga” un sērijā panāca 3-1.

Indrašis 11. minūtē atklāja spēles rezultātu, bet mača turpinājumā asistēja “Brynas” trešajos un ceturtajos gūtajos vārtos.

Indrašis 18 minūtēs un 42 sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Čukste uz ledus pavadīja 17 minūtes un 38 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Regulārajā sezonā Indrašis 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet Čukste 49 cīņās tika pie 13 (0+13) punktiem.

Astoņos Play-off mačos Indrašis guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Čukste astoņās Play-off spēlēs nav ticis pie punktiem.

“Brynas” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.

Sērijas nākamā spēle paredzēta 9. aprīlī, plkst. 20:00. Tā notiks “Brynas” laukumā.