Indrašis spēlē pirmajā maiņā un tiek pie punkta (VIDEO)

Miks Indrašis, Hokejazinas.com
Miks Indrašis | FOTO: Mārtiņš Lācis

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šodien regulārās sezonas spēli aizvadīja latviešu hokejista Mika Indraša pārstāvētā komanda Jevles “Brynas “.

Jevles komanda savā laukumā tikās ar Malmes “Redhawks” hokejistiem un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 2:1.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā laukuma saimnieki vairākumā atklāja rezultātu. Neilgi pirms trešdaļas beigām viesi panāca 1:1.

Trešā trešdaļa pagāja bez gūtiem vārtiem, bet pagarinājuma 4. minūtē uzvaru “Brynas” komandai atnesa amerikāņu uzbrucējs Bobijs Trivinjo.

Indrašis aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas uzbrucējs un otrajā trešdaļā atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Šovakar vēlāk spēli aizvadīs arī Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā komanda Šellefteo “AIK”.