Indrašis rezultatīvs, Daugaviņš nerealizē bullīti

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Mika Indraša pārstāvētā Šveningeras “Wild Wings” ar 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) apspēlēja Bītingheimas “Steelers”.

Indrašis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli pirmā perioda 15. minūtē, palīdzot panākt 3:1.

Šajā spēlē Indrašis uz ledus atradās 10 minūtes un 50 sekundes, kurās vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un noslēdza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Indrašis 40 spēlēs sakrājis 24 (7+17) punktus.

Citā mačā Kaspara Daugaviņa Izerlonas “Roosters” bullīšos piekāpās Ķelnes “Haie” ar 3:4 (1:0, 1:0, 1:3, 0:0, 0:1).

Pirmā perioda vidusdaļā Daugaviņš tika noraidīts par turēšanu. Pēcspēles metienos pirmais “Wild Wings” metiens tika uzticēts Daugaviņam, kuru viņš nerealizēja.

Daugaviņš 21:55 minūtēs veica divus metienus, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja piecus no astoņiem iemetieniem un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon 43 spēlēs Daugaviņš sakrājis 35 (17+18) punktus.