Indrašis rezultatīvs ”Brynas” uzvarā, Osmanis apšauda pretinieku vārtus

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) apspēlēja “Sodertalje”.

Latvijas hokejists 52. minūtē asistēja uzvarētāju otrajā vārtu guvumā.

Indrašis 18 minūtēs un 45 sekundēs atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 44 spēlēs guvis 22 vārtus un izdarījis 23 rezultatīvas piespēles.

Čukste uz ledus pavadīja vien deviņas minūtes un 23 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 41 mačā izcēlies ar 11 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 88 punktiem 44 spēlēs ir līgas līdere. Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 16. februārī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvēto Nībro “Vikings”.

Uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” savā laukumā ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) zaudēja Solnas “AIK”.

Buncis 17 minūtēs un 37 sekundēs uzvarēja septiņos no 15 (46,67%) iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 45 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IK” ar 37 punktiem 45 mačos ierindojas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Bunča pārstāvētā komanda aizvadīs 16. februārī, plkst. 20:00 viesojoties pie “Sodertalje”.

Uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” viesos ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) atzina “Djurgardens IF” pārākumu.

Marenis uz ledus pavadīja 19 minūtes un 28 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 38 mačos atzīmējies ar 13 precīziem metieniem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 64 punktiem 45 spēlēs ieņem devīto pozīciju līgā. Mareņa pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 16. februārī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot Čukstes un Indraša pārstāvēto “Brynas IF”.

Uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” mājās ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās “Tingsryd AIF”.

Osmanis 12 minūtēs un 38 sekundēs izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs deviņās spēlēs ”Allsvenskan” izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Bjorkloven” ar 73 punktiem 45 mačos atrodas sestajā vietā. Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētā komanda aizvadīs 16. februārī, plkst. 20:00 mājās tiekoties ar “Kalmar HC”.

Savukārt “Ostersunds IK” bez uzbrucēja Georga Golovkova ierindā savā laukumā ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) zaudēja “Kalmar HC”.

Golovkovs 32 mačos guvis trīs vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

“Ostersunds IK” ar 42 punktiem 44 spēlēs ieņem 13. pozīciju 14 komandu konkurencē. Nākamo maču Golovkova pārstāvētais klubs aizvadīs 16. februārī, plkst. 20:00 viesojoties pie “Vasteras IK”.