Indrašis rezultatīvs ”Brynas” graujošā uzvarā, Golovkovs turpina krāt piespēles

Latvijas hokejisti Miks Indrašis un Georgs Golovkovs šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” mājās ar 6:1 (3:0, 3:0, 0:1) sagrāva Upsālas “Almtuna”.

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs 28. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo pārliecinošo 4:0.

Indrašis 15 minūtēs un 59 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 25 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Čukste uz ledus pavadīja 17 minūtes un 18 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 25 mačos izcēlies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas” ar 50 punktiem 25 spēlēs ir līgas līdere.

Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 4:5 (2:2, 1:1, 1:1, 0:1) zaudēja Solnas “AIK”.

Latvijas hokejists 24. minūtē, spēlējot vairākumā, asistēja “Ostersunds IK” trešajos vārtos.

Golovkovs 17 minūtēs un 54 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 25 mačos guvis divus vārtus un astoņas reizes asistējis partneriem.

“Ostersunds IK” ar punktiem 25 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē.

Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” savā laukumā ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās “Djurgardens IF”.

Marenis uz ledus atradās 18 minūtes un 19 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 24 mačos izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 39 punktiem 26 spēlēs atrodas astotajā pozīcijā.

Savukārt Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IF” izbraukumā ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) atzina “Mora IK” pārākumu.

Buncis 13 minūtēs un 16 sekundēs izpildīja vienu metienu, uzvarēja četros no 14 (28%) iemetieniem, nopelnīja piecas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 26 mačos guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Vasterviks IF” ar 22 punktiem 26 spēlēs ierindojas priekšpēdējā vietā līgā.