Indrašis izceļas ar vārtu guvumu latviešu derbijā, Bunča precīzais metiens neglābj komandu (VIDEO)

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) šovakar laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Mika Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) pieveica uzbrucēja Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.

Indrašis otrās trešdaļas beigās panāca 4:2, kā arī nospēlētajās 18:07 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, saņēma divas soda minūtes un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Čukste deviņās minūtēs un 38 sekundēs iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Indrašis šosezon 45 spēlēs guvis 23 vārtus un izdarījis 23 rezultatīvas piespēles, bet Čukste 42 mačos izcēlies ar 11 rezultatīvām piespēlēm.

Marenis uz ledus pavadītajās 23:04 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un noslēdza maču ar negatīvu lietderību “-2”.

Uzbrucējs 39 mačos atzīmējies ar 13 precīziem metieniem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 64 punktiem 45 spēlēs ieņem devīto pozīciju līgā. Mareņa pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 23. februārī pret Solnas “AIK”.

“Brynas IF” ar 91 punktu 45 spēlēs ir līgas līdere. Nākamo maču abu latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 21. februārī pret “Ostersunds IK”.

Citā mačā uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” viesos ar 2:7 (0:3, 1:3, 1:1) kapitulēja “Sodertalje SK”.

Buncis 29. minūtē guva savas komandas pirmos vārtus, panākot 1:4. Latvietis 17:08 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja septiņus no 13 iemetieniem, bloķēja metienu un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs 46 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IK” ar 37 punktiem 46 mačos ierindojas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Bunča pārstāvētā komanda aizvadīs 21. februārī pret “Kalmar HC”.

Visbeidzot Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” mājās ar 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) uzveica “Kalmar HC”.

Osmanis trīs minūšu laikā vienreiz meta pa vārtiem.

17 gadus vecais uzbrucējs desmit spēlēs ”Allsvenskan” izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Bjorkloven” ar 76 punktiem 46 mačos atrodas sestajā vietā. Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētā komanda aizvadīs 23. februārī pret “Vasteras IK”.