Indrašis ieraida ripu tukšos vārtos, atnesot otro pusfināla uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas otrajā mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) apspēlēja “BIK Karlskoga” vienību.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-0.

Indrašis 58. minūtē uzstādīja mača gala rezultātu, ieraidot ripu tukšos vārtos. Nospēlētajās 17:39 minūtēs uzbrucējs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Čukste uz ledus pavadīja 21 minūti un 36 sekundes, maču noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Regulārajā sezonā Indrašis 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet Čukste 49 cīņās tika pie 13 (0+13) punktiem.

Sešos Play-off mačos Indrašis guvis divus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli, bet Čukste piecās spēlēs punktus vēl nav nopelnījis.

“Brynas” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs 5. aprīlī.