Indrašis iemet līgas līderu duelī, rezultatīvi arī Marenis un Čukste (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan). Tāpat rezultatīvi bija arī aizsargs Kārlis Čukste un uzbrucējs Rihards Marenis.

Indraša un Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 5:4 (2:3, 1:1, 2:0) pārspēja Bruno Osmaņa pārstāvēto “IF Bjorkloven”.

Čukste 34. minūtē asistēja “Brynas IF” trešajos vārtos, bet Indrašis trešā perioda vidū, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 4:4.

Indrašis 19 minūtēs un astoņās sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon 20 mačos guvis deviņus vārtus un desmit reizes asistējis partneriem.

Čukste uz ledus pavadīja 14 minūtes un 57 sekundes, divreiz apdraudot pretinieku cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 20 spēlēs atzīmējies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Osmanis bija pieteikts mačam kā 13. uzbrucējs, bet laukumā šoreiz nedevās.

16 gadus vecais uzbrucējs šosezon piedalījies trīs Allsvenskan spēlēs.

“Brynas IF” ar 41 punktu 20 mačos ir līgas līdere, bet “IF Bjorkloven” ar 39 punktiem 22 spēlēs ieņem otro vietu.

Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” mājās ar 3:4 (0:1, 1:2, 2:1) piekāpās “Sodertalje”.

Latvijas hokejists 58. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Vikings” pēdējā vārtu guvumā.

Marenis 22 minūtēs un 52 sekundēs četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no trijiem iemetieniem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Uzbrucējs 19 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 33 punktiem 21 mačā atrodas septītajā pozīcijā.

Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” savā laukumā ar 3:4 (1:1, 0:3, 2:0) atzina “Vasteras” pārākumu.

Golovkovs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 19 sekundes, veicot vienu spēka paņēmienu, nopelnot piecas soda minūtes un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 20 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm

“Ostersunds IK” ar 19 punktiem 20 mačos ierindojas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Savukārt Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” mājās ar 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) piekāpās Upsālas “Almtuna”.

Buncis 19 minūtēs un 47 sekundēs pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja desmit no 21 (47%) iemetiena, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 21 spēlē guvis divus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

“Vasterviks IK” ar 20 punktiem 21 mačā ieņem pirmspēdējo pozīciju.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan