Indrašis gūst pirmos vārtus Vācijā un aizvada spožāko spēli sezonā

Spožāko spēli sezonā aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis , kurš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Vācijas hokeja līgā (DEL).

Indraša pārstāvētā Švēningeras ”Wild Wings”, mājās ar 6:2 (3:0, 0:1, 3:1) pārspēja Berlīnes ”Eisbaren”.

Latviešu uzbrucējs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas trešajos un ceturtajos gūtajos vārtos, bet 46. minūtē guva savus pirmos vārtus sezonā un panāca 5:1.

Indrašis laukumā pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 23 spēlēs ir nopelnījis 15 (1+14) punktus.

Tikmēr pamatīgu sakāvi piedzīvoja uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, kas mājās ar 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) atzina Minhenes ”Red Bull” pārākumu.

Daugaviņš nospēlēja 17 minūtes un 23 sekundes, nevienu reizi neapdraudot pretinieku vārtu drošību, uzvarot piecos no pieciem iemetieniem un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs šosezon 23 mačos ir sakrājis 19 (10+9) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL