Indrašim Upsalā 1+1, punkti arī citiem latviešiem

Šovakar Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētie klubi.

Jevles “Brynas IF” izbraukumā tikās ar Upsalas “Almtuna” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Jevles kluba rindās ar 1+1 atzīmējās Miks Indrašis, savukārt Kārlis Čukste palika bez rezultativitātes punktiem. Indrašis spēlēja pirmajā maiņā, savukārt Čukste bija otrās maiņas aizsargs.

“Brynas IF” ar 56 punktiem ieņem pirmo vietu tabulā.

Citā spēlē Nībro “Vikings” ar Rihardu Mareni sastāvā izbraukumā tikās ar BIK “Karlskoga” un zaudēja ar 2:4.

Marenis zaudētāju rindās spēlēja otrajā maiņā un pirmajā periodā guva savas komandas pirmos vārtus.

“Vikings” ar 42 punktiem ieņem 8. vietu čempionātā.

Vēl vienā spēlē Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” savā laukumā ar 2:3 zaudēja Solnas “AIK”.

Golovkovs spēlēja pirmajā maiņā un pirmajā periodā rezultatīvi asistēja, kad maiņas partneris atklāja mača rezultātu.

Ostersundas klubs ar 21 punktu ieņem pēdējo, 14. vietu čempionātā.