Indrašim un Čukstem ”-2”, Golovkovam trešais panākums pēc kārtas

Piecu uzvaru sērija Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) šovakar pārtrūka aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētajai “Brynas IF”, kas viesos ar 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) piekāpās bez diskvalificētā uzbrucēja Riharda Mareņa spēlējošajai Nībro “Vikings”.

Čukste (sešos mačos 0+0) 17 minūtēs un 18 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Tikmēr Indrašis (sešās spēlēs 2+2) laukumā pavadīja 16 minūtes un 15 sekundes, zaudējot savā vienīgajā iemetienā un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

“Vikings” ar 18 punktiem astoņos mačos ir Allsvenskan līdere, bet “Brynas IF” ar 13 punktiem sešās spēlēs ierindojas ceturtajā pozīcijā.

Uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” izbraukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) apspēlēja “Tingsryd”.

Golovkovs (astoņos mačos 0+3) 18 minūšu un 35 sekunžu laikā atzīmējās ar neitrālu lietderību.

“Ostersunds IK” ar 12 punktiem astoņās spēlēs atrodas piektajā vietā.

Savukārt uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” viesos ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) atzina “BIK Karlskoga” pārākumu.

Buncis (astoņos mačos 0+0) uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 16 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja astoņos no 19 (42,11%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

“Vasterviks IK” ar pieciem punktiem astoņās spēlēs ieņem pirmspēdējo pozīciju līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan