Indrašim precīzs metiens uzvarā, Daugaviņam 20. vārti šosezon

Šodien Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Vācijas hokeja līgas (DEL) komanda Švēningeras “Wild Wings” ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:2, 2:0) viesos uzvarēja Bītigheimas Bisingenas “Steelers” vienību.

Indrašis šajā mačā uz laukuma pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, guva vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Indrašis šosezon 47 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Wild Wings” vienība šajā sezonā 50 spēlēs nopelnījusi 71 punktu un ierindojas desmitajā pozīcijā DEL.

Citā mačā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” komanda ar rezultātu 1:8 (0:1, 1:4, 0:3) mājās piedzīvoja graujošu zaudējumu Štraubingas “Tigers” vienībai.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 25 sekundes, izcēlās ar vārtu guvumu, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 51 spēlē Daugaviņš izcēlies ar 20 vārtu guvumiem un 24 rezultatīvām piespēlēm.

“Roosters” šajā sezonā 51 cīņā guvuši 69 punktus un ierindojas 12. vietā līgā.