Site icon Hokeja ziņas

Indrašim pirmais vārtu guvums Zviedrijas līgā, punkts arī Dzierkalam (VIDEO)

Miks Indrašis, Hokejazinas.com

Miks Indrašis | Foto: Maxim Thore, Bildbyran

Šodien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) regulārās sezonas spēlē Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar rezultātu 5:3 (0:1, 2:1, 3:1) apspēlēja Gēteborgas “Frolunda HC”.

Indrašis otrās trešdaļas 17. minūtē saņēma piespēli no aizvārtes un ieraidīja to tīklā, panākot 2:2.

Šie kļuva par Indraša pirmajiem vārtiem SHL.

Šajā mačā uzbrucējs uz laukuma pavadītajās 16 minūtēs un 21 sekundē divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Indrašis šosezon trīs spēlēs guvis vienus vārtus.

“Brynas IF” ar sešiem punktiem trīs spēlēs ierindojas 4. vietā līgā. Nākamo maču Indraša komanda aizvadīs 1. oktobrī pret Kārlstadas “Farjestad BK”.

Citā mačā uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 4:2 (1:0, 0:0, 3:2) pārspēja “Orebro HK”.

Dzierkals 53. minūtē asistēja komandas otrajos vārtos. Latvietis nospēlētajās 14:28 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon uzbrucējs četrās spēlēs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

“AIK” ar deviņiem punktiem četrās spēlēs ieņem 2. vietu. Nākamā spēle Dzierkala vienībai paredzēta 1. oktobrī pret “Lulea HF”.