Indrašim divi punkti ”Brynas” uzvarā, Buncim katastrofāls sniegums iemetienos

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Indraša un aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 6:4 (2:2, 1:1, 3:1) pārspēja bez uzbrucēja Georga Golovkova spēlējošo “Ostersunds IK”.

Latvijas uzbrucējs 12. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Brynas IF” pirmajā vārtu guvumā, bet 11 sekundes līdz pamatlaika beigām guva komandas pēdējos vārtus un uzstādīja mača gala rezultātu.

Indrašis 21 minūtē un 26 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon 46 spēlēs guvis 24 vārtus un izdarījis 24 rezultatīvas piespēles. Indrašis bija rezultatīvs trešajā mačā pēc kārtas. Latvijas izlases uzbrucējs šobrīd ir līgas otrais rezultatīvākais hokejists.

Čukste uz ledus pavadīja 14 minūtes un 48 sekundes, reizi metot pa vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 43 spēlēs atzīmējies ar 11 rezultatīvām piespēlēm.

Golovkovs 32 mačos guvis trīs vārtus un 12 reizes rezultatīvi asistējis komandas biedriem.

“Brynas IF” ar 94 punktiem 46 spēlēs pārliecinoša ir līgas līdere, bet “Ostersunds IK” ar 45 punktiem 46 mačos ierindojas vien 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Indraša un Čukstes pārstāvētais klubs aizvadīs 23. februārī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “BIK Karlskoga”. Savukārt Golovkova pārstāvētā komanda 23. februārī, plkst. 20:00, viesosies pie “Tingsryd AIF”.

Tikmēr uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās “Kalmar HC”.

Buncis 15 minūtēs un 23 sekundēs izpildīja vienu metienu, uzvarēja četros no 15 (26,66%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 47 spēlēs izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un tikpat rezultatīvām piespēlēm.

“Vasterviks IK” ar 37 punktiem 47 mačos ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Bunča pārstāvētais klubs aizvadīs 23. februārī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot Upsālas “Almtuna”.

Autors: Rainers Rogs