Indrašim iespaidīga rezultativitāte mačā ar “Kalmar” (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja latviešu hokejists Miks Indrašis, kurš sakrāja četrus punktus.

Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā komanda Jevles “Brynas” viesos tikās ar “Kalmar” kluba hokejistiem, izcīnot uzvaru ar 6:0.

Indrašis aizvadītajā spēlē guva divus vārtus, kā arī atdeva divas rezultatīvas piespēles. Viņš bija pirmās maiņas uzbrucējs, 15 minūtēs uz ledus izdarot divus metienus, kā arī nopelnot lietderības koeficentu “+3”.

Tikmēr Čukste spēlēja trešajā aizsargu pārī un 17 minūtēs izdarīja četrus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Citā mačā Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” izbraukumā ar 0:2 piekāpās “BIK Karlskoga” komandai.

Buncis, kurš šodien pagarināja līgumu ar klubu, spēlēja otrajā maiņā un 17 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī uzvarēja trīs no desmit iemetieniem.

Vēl vienā spēlē Riharda Mareņa Nībro “Vikings” ar 3:8 piekāpās “Sodertalje” klubam.

Marenis bija pirmās maiņas uzbrucējs un 16 minūšu laikā nopelnīja četras soda minūtes, kā arī koeficentu “-1”.

Savukārt Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” izbraukumā ar 0:2 zaudēja “Almtuna” vienībai.

Golovkovs šoreiz palika ārpus spēles pieteikuma.