Indrašim “-1” uzvarētā “Allsvenskan” mačā, Buncim liels spēles laiks zaudējumā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) viesos apspēlēja “BIK Karlskoga” vienību.

Indrašis šajā cīņā 17 minūtēs un 54 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Čukste šajā spēlē nepiedalījās.

Jāpiemin, ka “Brynas” rezerves vārtsargs šajā cīņā bija Latvijā dzimušais 18 gadus vecais vārtsargs Kristers Šteinbergs, kurš gan ikdienā pārstāv Dānijas izlasi. Šosezon viņš laukumā “Allsvenskan” nav devies.

Šajā sezonā Indrašis 38 mačos nopelnījis 39 punktus (20+19), bet Čukste 35 spēlēs ticis pie desmit punktiem (0+10). “Brynas” ar 78 punktiem 38 cīņās ierindojas pirmajā vietā līgā.

Citā mačā uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IF” klubs ar rezultātu 2:4 (0:1, 3:1, 2:1) mājās piekāpās Solnas“AIK” komandai.

Buncis šajā spēlē 19 minūtēs un 46 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 69% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 40 mačos ticis pie desmit punktiem (5+5), bet “Vasterviks IK” ar 31 punktu 40 cīņās ierindojas pēdējā, 14. pozīcijā “Allsvenskan”.

Visbeidzot, Georga GolovkovaOstersunds IK” vienība viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pieveica “IF Bjorkloven” klubu.

Golovkovs šajā mačā tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā nedevās.

Šosezon 31 cīņā uzbrucējs nopelnījis 15 punktus (3+12), bet “Ostersunds IK” ar 37 punktiem 38 mačos atrodas priekšpēdējā vietā 13. vietā līgā.