Indrašim 0+3 uzvarā, Allsvenskan rezultatīvi arī Buncis un Marenis

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” mājās ar 5:3 (3:1, 0:2, 2:0) apspēlēja Solnas “AIK”.

Indrašis atdeva trīs rezultatīvas piespēles, asistējot komandas pirmajos, ceturtajos un piektajos vārtos.

Indrašis nospēlētajās 20 minūtēs un vienā sekundē izcēlās ar divām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs 32 spēlēs atzīmējies ar 16 precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm. Ar 34 punktiem Indrašis ir trešais rezultatīvākais hokejists līgā.

Čukste spēlēja trešajā aizsargu pārī, nospēlētajās 16:27 minūtēs divreiz meta pa vārtiem.

Aizsargs 30 mačos atzīmējies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 68 punktiem 32 spēlēs ir līgas līdere. Abu latviešu komandai nākamā spēle paredzēta 17. janvārī pret “Vasteras IK”.

Tikmēr Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IF” mājās ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) piekāpās “Sodertalje SK”.

Buncis trešā perioda 14. minūtē asistēja komandas pirmajos vārtos. Uzbrucējs uzvarēja astoņos no 11 iemetieniem nospēlētajās 18:32 minūtēs.

Latvijas hokejists šosezon 33 spēlē guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IF” ar 28 punktiem 33 mačos ieņem vien 13. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Bunča pārstāvētais klubs aizvadīs 14. janvārī pret “Mora IK”.

Citā mačā Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” mājās ar rezultātu 5:2 (3:0, 0:0, 2:2) apspēlēja “Mora IK”.

Marenis atdeva rezultatīvu piespēli vikingu ceturtajos vārtos 3. perioda sākumā. Uzbrucējs uz ledus pavadītajās 21:49 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, zaudēja vienīgo iemetienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2”.

Uzbrucējs 31 mačā guvis 11 vārtus un 16 reizes asistējis partneriem.

“Vikings” ar 51 punktu 33 spēlēs atrodas sestajā pozīcijā. Mareņa komanda sezonu turpinās 15. janvārī ar maču pret “IF Bjorkloven”.

Visbeidzot “Ostersunds IK” bez Georga Golovkova ierindā savā laukumā ar 6:2 (3:0, 2:0, 1:2) sagrāva “Vasteras IK”.

Golovkovs izlaidis pēdējās trīs komandas spēles.

Uzbrucējs 30 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Ostersunds IK” ar 27 punktiem 33 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā.