Indraša un Čukstes komanda izlaiž divu vārtu pārsvaru, bet papildlaikā pieveic Bunča klubu

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” komanda ar rezultātu 5:4 (2:0, 2:3, 0:1, 1:0) mājās papildlaikā pārspēja Filipa BunčaVasterviks IK” vienību.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Čukste 16 minūtēs un 54 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Buncis 15 minūtēs un 34 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja spēka paņēmienu, uzvarēja trīs no desmit iemetieniem un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 15. minūtē “Brynas” aizsargs Johanness Kinvals atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Antons Rodīns dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Viktors Omans vienus vārtus atguva, bet devītajā minūtē Noels Nords atjaunoja mājinieku divu vārtu pārsvaru.

Desmitajā minūtē Eliass Sjostrems samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 15. minūtē Džeikobs Makgrū panāca neizšķirtu.

18. minūtē Antons Rodīns vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā “Brynas”, taču trešā mača nogriežņa 14. minūtē Antons Svensons realizēja “Vasterviks IK” skaitlisko pārsvaru un atkal izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaikā Džeks Kopaka izrāva uzvaru Indraša un Čukstes klubam.

Anderss Linbeks atvairīja 17 no 21 “Vasterviks IK” metiena, bet Edvins Olofsons tika galā ar 30 no 35 “Brynas” raidījumiem.

Indrašis šosezon četrās spēlēs guvis divus punktus (1+1), Čukste četros mačos punktus nav guvis, bet Buncis sešās cīņās ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Brynas” ar desmit punktiem četrās spēlēs atrodas trešajā vietā Allsvenskan, bet “Vasterviks IK” ar pieciem punktiem sešos mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa Indraša un Čukstes klubam paredzēta 11. oktobrī plkst. 20:00 mājās pret “BIK Karlskoga”, bet Bunča komandai nākamais mačs paredzēts 11. oktobrī mājās plkst. 20:00 pret “Mora IK”.