Indrašis rezultatīvs skaitliskajā vairākumā, Daugaviņam -4 (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis šodien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja līgā (DEL).

Indraša pārstāvētā Švēningeras ”Wild Wings”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) piekāpās Brēmerhāfenes ”Fischtown Pinguins” un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Latviešu uzbrucējs 28. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Wild Wings” tobrīd panākt 1:1.

Indrašis laukumā pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot vienā no diviem (50%) iemetieniem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 22 spēlēs nav guvis nevienus vārtus, taču ir atzīmējies ar 12 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr citā mačā uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” viesos ar 1:7 (0:2, 1:3, 0:2) kapitulēja Ķelnes ”Haie”.

Daugaviņš nospēlēja 16 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -4.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs šosezon 22 mačos ir sakrājis 19 (10+9) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL