Indraša rezultatīvā piespēle neglābj “Brynas” no pirmās neveiksmes pusfinālā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas trešajā mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:0, 2:2, 0:1) papildlaikā piekāpās “BIK Karlskoga” vienībai.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-1 abu latviešu komandas labā.

Indrašis nospēlētajās 13:42 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot panākt 2:2, trīsreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Čukste uz ledus pavadīja 16 minūtes un 17 sekundes, nopelnot divas soda minūtes un neitrālu lietderību.

Regulārajā sezonā Indrašis 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet Čukste 49 cīņās tika pie 13 (0+13) punktiem.

Septiņos Play-off mačos Indrašis guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Čukste sešās spēlēs punktus vēl nav nopelnījis.

“Brynas” regulāro sezonu noslēdza ar 112 punktiem 52 mačos, kas deva pirmo vietu līgā. Ceturtdaļfināla kārtā abu latviešu klubs ar rezultātu 4-0 izsita Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs 7. aprīlī.