HS “Rīga” Igaunijā izcīna otro uzvaru divās dienās

Igaunijas čempionāta – Coolbet hokeja līgas – spēlē Latvijas komanda HS “Rīga” ar 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) apspēlēja Kohtla-Jerve “Everest”.

Šī bija “Rīgas” otrā spēle divās dienās. Vakardienas debijas mačā tika izcīnīta graujoša uzvara pār Kohtla-Jerve “Viru Sputnik” ar 7:1.

Pirmajā trešdaļā, spēlējot vairākumā, Rauls Ladusāns atklāja mača rezultātu. Otrā perioda sākumā igauņi panāca izlīdzinājumu.

Trešajā periodā Rauls Kapura izvirzīja rīdziniekus vadībā, taču jau pēc piecām minūtēm, “Everest” uzbrucējs Grigorijs Romanovs izlīdzināja rezultātu. Punktu mačam pielika Kristiāns Ansons, gūstot vārtus trīs ar pusi minūtes līdz beigām.

Nākamo maču Raimonda Vilkoita vadītā komanda aizvadīs 1. oktobrī, kad viesosies pie Igaunijas čempiones Tartu “Valk 494”.