Homjakovam žilbinošs sniegums 1/8 fināla ievadā, rezultatīvs arī Zolmanis

Latvijas uzbrucējs Edgars Homjakovs šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Vācijas pēc spēka trešās līgas (Oberlīga) 1/8 fināla ievadā.

Homjakova pārstāvētā Memingenas “Indians”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) uzveica Halles “Saale Bulls”.

Latvijas hokejists 37. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva “Indians” pirmos vārtus, bet trešā perioda 12. sekundē panāca uz tablo 2:2.

Homjakovs izdarīja deviņus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 48 spēlēs guva 33 vārtus un atdeva 50 rezultatīvas piespēles. Homjakova komandai šis bija pirmais Play-off mačs.

Aizsarga Edmunda Augstkalna, kā arī uzbrucēju Elvija Biezā un Sanda Zolmaņa pārstāvētā Esenes “Moskitos” savā laukumā ar 2:4 (0:0, 0:0, 2:4) piekāpās ”EC Peiting”.

Augstkalns atzīmējās ar diviem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Zolmanis 52. minūtē asistēja “Moskitos” pirmajā vārtu guvumā. Uzbrucējs četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, sakrāja sešas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Savukārt Biezais izpildīja divus metienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Biezais regulārajā čempionātā 43 spēlēs sakrāja 86 (31+55) punktus. Zolmanis 43 mačos nopelnīja 79 (33+46) punktus, bet Augstkalns 42 spēlēs tika pie 44 (9+35) punktiem.

Latviešu pārstāvētā komanda šovakar aizvadīja pirmo Play-off maču.

Uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen” viesos ar 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) atzina Nīderlandes kluba Tilburgas “Trappers” pārākumu.

Karsums atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 27 spēlēs guva 16 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet trīs Play-off mačos nopelnījis divus (0+2) punktus.

Savukārt uzbrucēja Klāva Plānica pārstāvētā “Hochstadt” izbraukumā ar 0:7 (0:5, 0:1, 0:1) kapitulēja Hannoveres “Scorpions”.

Plānics izdarīja piecus(!!!) metienus, uzvarēja desmit no 27 (37,03%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 34 spēlēs izcēlās ar 15 gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos sakrājis četrus (2+2) punktus.

Nākamās 1/8 finālu spēles paredzētas 5. martā. Iekļūšanai nākamajā kārtā nepieciešamas trīs uzvaras.