Homjakovam vārti latviešu derbijā; Andžānam iespaidīgs spēles laiks (VIDEO)

Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) šovakar uzbrucēju Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova pārstāvētā Kajānu “Hokki” mājās ar 1:4 (0:2, 1:0, 0:2) piekāpās aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētajai Iisalmi “Peli-Karhut”.

Homjakovs 24. minūtē guva “Hokki” vienīgos vārtus. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 18 minūtes un 31 sekundi, izpildot piecus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot sešos no 19 (31,6%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Karaša desmit minūtēs un 37 sekundēs atzīmējās ar trīs metieniem un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Savukārt Vutkēvičs sev atvēlētajās četrās minūtēs un 28 sekundēs ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Homjakovs šosezon desmit spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, Karaša deviņos mačos nopelnījis trīs (2+1) punktus, bet Vutkēvičs deviņās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Ošenieks uzvarētāju sastāvā laukumā pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs desmit spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Ošenieka pārstāvētā “Peli-Karhut” ar 20 punktiem desmit mačos ir līgas līdere, bet latviešu plaši pārstāvētā “Hokki” ar sešiem punktiem desmit spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamie mači abām komandām paredzēti 19. oktobrī. “Peli-Karhut” plkst. 17:00 savā laukumā uzņems Keurū “KeuPa”, bet “Hokki” paralēlajā spēlē mājās tiksies ar uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvēto Imatras “Kettera”.

Savukārt aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Kokolas “Hermes” izbraukumā ar 2:6 (1:4, 1:1, 0:1) atzina Turku “TuTo” pārākumu.

Andžāns 24 minūtēs un 42 sekundēs izdarīja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs sešās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Hermes” ar 14 punktiem desmit mačos atrodas astotajā pozīcijā.

Nākamo spēli Andžāna pārstāvētais klubs aizvadīs 18. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvēto Imatras “Kettera”.