Gudļevskis iesaistās DEL mačā no rezervistu soliņa

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien devās laukumā Vācijas hokeja līgā (DEL).

Gudļevska pārstāvētā Fištaunas “Pinguins” mājās ar 2:5 (0:0, 0:2, 2:3) piekāpās Minhenes “Red Bull”. Pēdējās divas ripas viesi iemeta tukšā sāncenšu cietoksnī.

31 gadu vecais Gudļevskis spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa. Latvijas vārtsargs laukumā devās otrā perioda pēdējā minūtē, “Pinguins”, atrodoties iedzinējos ar 0:2, un atvairīja astoņus no deviņiem (88,89%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Fištaunas kluba vārtos spēli iesāka Maksimiliāns Franzrebs, kurš tika galā ar 16 no 18 (88,89%) sāncenšu mestajām ripām.

Pieredzējušais Gudļevskis šosezon laukumā ir devies trijos mačos, kuros atvairījis vien 87,27% metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,11 ripas.

Ar četriem punktiem četros mačos “Pinguins” šobrīd ieņem vien 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Gudļevska pārstāvētais klubs aizvadīs 29. septembrī, kad tiksies ar Nirnbergas “Ice Tigers”.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL