Site icon Hokeja ziņas

Gudļevskis ielaiž vienus vārtus un zaudē

Kristers Gudļevskis, hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: Brynas IF

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) vairāki Latvijas izlases hokejisti aizvadīja spēles.

“Brynas” ar Oskaru Cibuļski sastāvā un Kristeru Gudļevski vārtos ar 0:2 piekāpās Roberta Mamčica pārstāvētajai “Linkoping”.

Gudļevskis vienīgo reizi kapitulēja spēles 6. minūtē. Divas minūtes līdz mača beigām Tomi Sallinens spēja atgūt vātus, taču tie netika ieskaitīti. Spēles pēdējā sekundē Patriks Rasels ieraidīja ripu tukšos “Brynas” vārtos.

Gudļevskis atvairīja 20 no 21 metiena. Šis bija viņa otrais mačs SHL, atvairot 95,5% metienu. Cibuļskis uz ledus atradās 13:19 minūtes, veica divus metienus un vienu pretinieku raidījumu bloķēja. Tikmēr pretinieku komandā spēlējošais Mamčics laukumā pavadīja 21:15 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu sāncenšu metienu.

Tikmēr, Rodrigo Ābola un Kristapa Zīles “Orebro” mājās ar 3:5 atzina “Lulea” pārākumu.

Ābols uz laukuma pavadīja gandrīz 18 minūtes, kuru laikā veica četrus metienus pa vārtiem, divus metienus bloķēja, uzvarēja 53,3% iemetienu un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”. Savukārt, Zīle sev atvēlētajās 13:43 minūtēs veica divus metienus un vienu spēka paņēmienu.

Savukārt Vekšes “Lakers” bez Jāņa Kalniņa pieteikumā ar 3:2 apspēlēja “Oskarshamn”.