Gudļevskis ielaiž tikai vienus vārtus “MoDo” uzvarā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) mājās apspēlēja “Vastervik” vienību.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 15 no 16 pretinieku metieniem.

Šosezon Latvijas vārtsargs 36 spēlēs ticis galā ar 91,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,92 vārtus.

“MoDo” ar 96 punktiem 47 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Georga GolovkovaSodertalje SK” viesos ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās “Bjorkloven” vienībai.

Golovkovs šajā spēlē 18 minūtēs un 25 sekundēs uz ledus izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 46 spēlēs Golovkovam deviņi vārtu guvumi un 20 rezultatīvas piespēles.

“Sodertalje SK” ar 85 punktiem 47 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Allsvenskan.

Visbeidzot, Renāra Krastenberga Solnas “AIK” ar rezultātu 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) viesos piekāpās “Djurgarden” klubam.

Krastenbergs šajā mačā 16 minūtēs un 44 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 40 spēlēs Krastenbergs guvis sešus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

“AIK” klubs ar 62 punktiem 47 cīņās atrodas astotajā pozīcijā līgā.