Gudļevskis ielaiž pēdējā minūtē, taču palīdz tikt pie punkta

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli izbraukumā, tiekoties ar ERC “Ingolstadt” klubu.

Uzvaru pēcspēles metienos ar 3:2 izcīnīja Ingolštates komanda, pārtraucot Gudļevska pārstāvētā kluba piecu uzvaru sēriju.

Jāpiebilst, ka laukuma saimnieki sākot no pirmā perioda beigām atradās iedzinējos ar 1:2, tomēr trešā perioda pēdējā minūtē spēja pārspēt Gudļevski un panākt neizšķirtu.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos mājinieki Gudļevski pārspēja divas reizes, kamēr viesi nerealizēja nevienu savu bullīti no trim.

Gudļevskis pēc vienas spēles izlaišanas šovakar atkal bija vārtos. Vārtsargs atvairīja 26 pretinieku metienus jeb 92,86 %.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 99 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar tikpat punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.

Regulārajā sezonā Brēmerhāfenes klubam vēl atlikušas trīs spēles.