Site icon Hokeja ziņas

Gudļevskis ielaiž pēdējā minūtē, Brēmerhāfene zaudē bagātajai Manheimai

Kristers Gudļevskis | Foto: Aliyah Holzapfel

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes komanda savā laukumā tikās naudīgo Manheimas “Adler” un piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 1:2.

Gudļevskis aizvadīja otro spēli sezonā un gandrīz tika pie vēl vienas sausās uzvaras, taču ielaida vārtus trešā perioda pēdējā minūtē. Gudļevskis atvairīja 29 no 31 pretinieku metiena, mača laikā vairākkārt glābjot komandu no droša vārtu zaudējuma.

Pagarinājumā viesi guva uzvaras vārtus, kad precīzs bija soms Jurki Jokipakka.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes komanda ar astoņiem punktiem patlaban joprojām saglabā pirmo vietu, savukārt Manheimas klubs ar pieciem punktiem atrodas 8. vietā.

Atgādināsim, ka aizvadītajā sezonā Brēmerhāfenes klubs sasniedza finālu, kurā sērijā ar 1-4 piekāpās Berlīnes “Eisbaren”.