Gudļevskis atspēlējas no 0:2 un 1:3, izcīnot vērtīgu uzvaru

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli savā laukumā, tiekoties ar Štraubingas “Tigers”.

Šī bija Brēmerhāfenes kluba pirmā spēlē pēc februāra izlašu pauzes. Uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja Gudļevska pārstāvētais klubs. Jāpiebilst, ka mača laikā “Tigers” bija vadībā ar 2:0 un 3:1, bet otrā perioda vidū mājinieki panāca 3:3.

Mača trešā perioda vidū laukuma saimnieki panāca 4:3, bet trešdaļas pēdējā minūtē piekto ripu viņi raidīja jau tukšos vārtos.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 26 pretinieku metienus jeb 89,66 %.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 89 punktiem ieņem otro vietu, bet “Tigers” ar 81 punktu atrodas trešajā vietā. Līderi ar 92 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.