Gudļevskis atkal lielisks, Brēmerhāfene uzvar pagarinājumā

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs savā laukumā tikās ar Ingolštates klubu un uzvarēja pagarinājumā ar 3:2. Gudļevskis šajā mačā atvairīja 23 pretinieku metienus.

Rezultātu pirmajā periodā atklāja Ingolštates uzbrucējs Trevis Seindenīzs, savukārt otrajā periodā vārti netika gūti. Jāuzteic Gudļevska sniegums otrajā trešdaļā, jo īpaši perioda beigās, kad Gudis veica fantastisku seivu. Mājinieki izpildīja arī soda metienu, taču tas netika realizēts.

Trešā perioda 8. minūtē 1:1 panāca slovēņu uzbrucējs Jans Urbas, bet 13. minūtē Enriko Henrikess Morales atjaunoja vadību viesiem. Tomēr pēc īsa mirkļa laukuma saimnieku labā otros vārtus guva Filips Brugizers.

Uzvaru pagarinājumā atnesa norvēģis Markus Vikingstads, ļaujot klubam izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas.

Jau ziņojām, ka iepriekšējā mačā Gudļevskis nostāvēja sausā pret Šveningeras “Wild Wings”.