Gudļevskis 98 minūtes velk komandu, tomēr zaudē 2. pagarinājumā

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien tika aizvadīta finālsēriias trešā spēle, kurā latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” savā laukumā tikās ar Berlīnes “Eisbaren”.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 pagarinājumā izcīnīja Berlīnes klubs, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Pirmā perioda otrajā pusē rezultātu atklāja “Eisbaren”, bet otrās trešdaļas 2. minūtē skaitliskajā vairākumā laukuma saimnieki panāca 1:1.

Trešajā periodā vārti netika gūti, bet uzvaru otrā pagarinājumā izskaņā “Eisbaren” komandai atnesa Janniks Veilo.

Jāpiebilst, ka Gudļevskis vairākkārt glāba savu komandu no vārtu zaudējumiem un aizvadīja labu spēli.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 47 metienus jeb 95,62 %, savukārt “Eisbaren” vārtsargs Džeiks Hildebrands atvairīja 28 metienus (96,55 %).

Sērijas ceturtā spēlē 23. aprīlī norisināsies Berlīnē.