Gudļevskim sausā spēle, Golovkovam lielisks sniegums uzvarā

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis šovakar aizvadīja sauso maču Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan), bet uzbrucējs Georgs Golovkovs atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli komandas uzvarā.

Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos ar 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) sagrāva “Tingsryd”.

Latvijas vārtsargs tika galā ar 21 no 21 pretinieku izdarītā metiena. Gudļevskim šis bija jau piektais sausais mačs sezonā.

Pateicoties uzbrucēja Georga Golovkova vārtiem un rezultatīvajai piespēlei, “Sodertalje SK” izbraukumā ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) apspēlēja “Vastervik”.

Latvijas izlases uzbrucējs pirmā perioda vidū asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja “Sodertalje SK” atklāt mača rezultātu. Savukārt 38. minūtē Golovkovs guva komandas trešos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 3:1.

Golovkovs laukumā pavadīja 15 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latvijas izlases uzbrucējs “Sodertalje SK” rindās astoņos mačos ir sakrājis septiņus (3+4) punktus. Kopumā Golovkova kontā Allsvenskan šosezon 49 spēlēs ir 34 (11+23) punkti.

Tikmēr sauso zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā Solnas AIK, kas viesos ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) atzina “Karlskoga” pārākumu.

Krastenbergs 17 minūšu un 33 sekunžu laikā četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja vienā no trijiem (33,33%) iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Latvijas izlases uzbrucējs AIK sastāvā 16 spēlēs ir nopelnījis 11 (5+6) punktus. Kopumā šosezon Krastenberga rēķinā 43 mačos ir 21 (7+14) punkts.