Gudļevskis Frankfurtē aizvada kārtējo lielisko spēli

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli izbraukumā, tiekoties ar Frankfurtes “Lowen”.

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs, bet Gudļevskis atvairīja 21 pretinieku metienu jeb 91,30 %.

Pirmajā trešdaļā viesi panāca 1:0, bet otrajā periodā trīs minūšu laikā tika iemestas vēl divas ripas, kas deva viesiem vadību ar 3:0. Nedaudz vēlāk Frankfurtes komanda guva savus pirmos vārtus, samazinot rezultāta starpību.

Trešajā periodā “Lowen” guva otros vārtus, nonākot iedzinējos tikai ar vieniem vārtiem, taču atlikušajā mača laikā Brēmerhāfenes klubs pārsvaru no rokām neizlaida un svinēja uzvaru.

Jāpiebilst, ka abās iepriekšējās spēlēs šosezon pārāki bija Frankfurtes hokejisti. Pirmajā mačā septembrī viņi uzvarēja ar 4:2, bet novembrī ar 4:0.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs ar 72 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar tikpat punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.