Gudļevska “MoDo” izvirzās vadībā sērijā pār Krastenberga klubu

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla trešajā spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) viesos uzvarēja Renāra Krastenberga Solnas “AIK” vienību.

Krastenbergs šajā mačā uz ledus atradās 11 minūtes un 20 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs Krastenbergs guva septiņus vārtus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles, bet piecos Play-off mačos hokejistam vārti un divas piespēles.

Tikmēr Gudļevskis šajā spēlē atradās rezervē.

Šosezon Latvijas vārtsargs 37 spēlēs ticis galā ar 92,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,88 vārtus. Izslēgšanas spēlēs divos mačos vārtsargs apstādinājis 87,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,44 vārtus.

“MoDo” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Nākamais mačs sērijā 19. martā plkst. 19:30.