Golovkovs un Marenis rezultatīvi iesāk sezonu “Allsvenskan” līgā

Šovakar Latvijas uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) komanda Nībro “Vikings” ar rezultātu 4:1 (0:0, 4:1, 0:0) mājās pārspēja “Tingsryd” vienību.

Marenis šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 49 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Nākamā spēle “Vikings” paredzēta 27. septembrī 20:00 viesos pret “Mora IK” vienību.

Citā mačā Georga GolovkovaOstersunds IK” komanda ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) viesos pieveica “BIK Karlskoga” vienību.

Golovkovs uz laukuma atradās 13 minūtes un 36 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Nākamais mačs “Ostersunds IK” paredzēts 26. septembrī plkst. 20:00 mājās pret “Sodertalje” klubu.

Uzvaru izcīnīja arī Mika Indraša un Kārļa ČukstesBrynas IF” klubs, kas ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) mājās apspēlēja Solnas “AIK” komandu.

Čukste 17 minūtēs un 17 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Indrašis 15 minūtēs un 36 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamā cīņa “Brynas” paredzēta 27. septembrī 20:00 viesos pret “Vasteras” komandu.

Visbeidzot, Filipa BunčaVasterviks IK” mājās ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piedzīvoja zaudējumu “HC Kalmar” komandai.

Buncis uz ledus atradās 16 minūtes un četras sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja 58% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Nākamā spēle “Vasterviks IK” paredzēta 27. septembrī plkst. 20:00 mājās pret “Djurgarden” vienību.