Golovkovs panāk izlīdzinājumu 21 sekundi pirms pamatlaika beigām (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) spēlē Latvijas uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā “Sodertalje SK” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” vienību.

Golovkovs šajā spēlē 17 minūtēs un 39 sekundēs uz ledus guva vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs vārtus guva vien 21 sekundi pirms pamatlaika beigām un panāca izlīdzinājumu, kas deva iespēju klubam izcīnīt uzvaru pēcspēles metienos.

Šosezon 45 spēlēs Golovkovam deviņi vārtu guvumi un 20 rezultatīvas piespēles.

Gudļevskis šajā spēlē atradās rezervē.

Šosezon Latvijas vārtsargs 34 spēlēs ticis galā ar 91,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,95 vārtus.

“Sodertalje SK” klubs ar 85 punktiem 46 spēlēs ierindojas ceturtajā vietā Allsvenskan, bet “MoDo” ar 92 punktiem 45 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Renāra Krastenberga Solnas “AIK” ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:2, 0:1, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās “Vasteras” vienībai.

Krastenbergs šajā mačā 13 minūtēs un 35 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 39 spēlēs Krastenbergs guvis sešus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

“AIK” klubs ar 62 punktiem 46 cīņās atrodas astotajā pozīcijā Allsvenskan, bet “Vasteras” ar 58 punktiem 46 spēlēs ierindojas devītajā līgā.