Golovkovam otrais lielākais spēles laiks sezonā, Osmaņa ”Bjorkloven” pirmā neveiksme

Georgs Golovkovs, hokejazinas.com

Georgs Golovkovs | Foto: ElinGardelius

Otro uzvaru pēc kārtas Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) piektdien izcīnīja uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā HC “Kalmar”, kas viesos ar 3:2 (0:1 2:1, 1:0) pārspēja “Mora IK”.

Golovkovs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon deviņās spēlēs izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

HC “Kalmar” ar 22 punktiem desmit mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamo spēli Golovkova pārstāvētais klubs aizvadīs 23. oktobrī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar “BIK Karlskoga”.

Tikmēr deviņu uzvaru sērija pārtrūka uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētajai Ūmeo “Bjorkloven”, kas, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:5 (2:1, 1:1, 1:2, 0:1) piekāpās Nībro ”Vikings”. “Bjorkloven” šī bija pirmā neveiksme sezonā.

Viesiem uzvaru pagarinājuma trešajā minūtē atnesa Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēls Maksims.

Osmanis atvēlētajās trīs minūtēs un 55 sekundēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs sešās “Allsvenskan” spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Bjorkloven” ar 27 punktiem desmit mačos ir līgas līdere.

Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētais klubs aizvadīs 23. oktobrī, plkst. 20:00 viesojoties pie “IK Oskarshamn”.