Golovkovam lieliska piespēle; ”Bjorkloven” bez Osmaņa turpina uzvaru gājienu (VIDEO)

Georgs Golovkovs, hokejazinas.com

Georgs Golovkovs | Foto: Jonas von Hofsten/Lidingöfoto

Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) šovakar Latvijas uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā HC “Kalmar”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) piekāpās “Djurgarden IF”.

Golovkovs 33. minūtē asistēja HC “Kalmar” otrajos vārtos. Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes un piecas sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Šosezon Golovkovs septiņās spēlēs izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

HC “Kalmar” ar 16 punktiem ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamo spēli Golovkova pārstāvētais klubs aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “Sodertalje”.

Tikmēr astoto uzvaru astoņās spēlēs izcīnīja uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven”, kas izbraukumā ar 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) apspēlēja “Vimmerby HC”.

Osmanis netika pieteikts šim mačam.

17 gadus vecais Osmanis šosezon četrās “Allsvenskan” spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Bjorkloven” ar 23 punktiem astoņos mačos ir līgas līdere.

Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētā komanda aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “Mora IK”.