Golovkovam divu punktu spēle Zviedrijā, uzvara arī Gudļevskim

Latvijas izlases uzbrucējs Georgs Golovkovs šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan). Tāpat panākumu savai komandai palīdzēja izcīnīt arī vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Uzbrucēja Golovkova pārstāvētā ”Almtuna” viesos ar 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) apspēlēja ”Vasteras”.

Latviešu uzbrucējs 45. minūtē palīdzēja komandai panākt neizšķirtu (1:1), bet 59. minūtē asistēja ”Almtuna” pēdējā vārtu guvumā un nopelnīja otro rezultativitātes punktu mačā. Viesi pēdējo ripu iemeta tukšā pretinieku cietoksnī.

Golovkovs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas uzbrucējs šosezon 34 mačos ir sakrājis 23 (7+16) punktus.

Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo” izbraukumā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) uzveica Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēla Maksima pārstāvēto Solnas AIK.

Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 22 no 24 (91,67%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Semjonovs desmit minūšu un 16 sekunžu laikā nopelnīja divu minūšu noraidījumu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr ”Sodertalje”, spēlējot bez uzbrucēja Renāra Krastenberga, viesos papildlaikā ar 5:4 (2:2, 1:2, 1:0, 1:0) pārspēja ”Vita Hasten”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan