Girgensonam trīs spēka paņēmieni, “Sabres” pieveic Rietumu konferences līderus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 14 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda otrajā minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja Dalasas “Stars” kapteinis Džeimijs Bens, bet 12. minūtē Rasmuss Dalīns panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Viktors Olofsons izvirzīja vadībā Bufalo vienību.

Trešā perioda sestajā minūtē Džeisons Robertsons panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, taču papildlaikā “Sabres” aizsargs Ovens Pauers izrāva uzvaru savai komandai.

Kregs Andersons atvairīja 29 no 31 “Stars” metiena, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 22 no 25 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 44 spēlēs četri vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 51 punktu 46 mačos ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Stars” ar 64 punktiem 49 cīņās atrodas pirmajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 25. janvārī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Sentluisas “Blues” vienību.