Girgensonam piespēle, “Sabres” priekšpēdējā spēlē uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:3 (0:0, 2:3, 1:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Otavas “Senators” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un astoņas sekundes, nopelnīja rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 43. sekundē “Sabres” aizsargs Henrī Jokiharju atklāja mača rezultātu. Trešajā minūtē Viktors Olofsons dubultoja Bufalo kluba pārsvaru. Šajā vārtu guvumā piespēli nopelnīja arī Zemgus Girgensons.

Vēlāk trešdaļā Tims Štucle vairākumā vienus vārtus atguva, septītajā minūtē Dilans Gambrels panāca neizšķirtu, bet 13. minūtē Klods Žirū jau izvirzīja vadībā “Senators”.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Teidžs Tompsons vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu, bet papildlaikā Keisijs Mitelstadts izrāva uzvaru Girgensona klubam.

Kregs Andersons atvairīja 30 no 33 “Senators” metieniem, bet Madss Sogards tika galā ar 32 no 36 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šajā sezonā 79 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 89 punktiem 81 mačā atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 86 punktiem 82 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bufalo “Sabres” 15. aprīlī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika viesos pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.