Girgensonam +1, “Sabres” rezultatīvā mačā izcīna uzvaru (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 6:3 (2:0, 1:3, 3:0) mājās uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 27 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Dilans Kozenss atklāja mača rezultātu, bet Džefs Skiners 18. minūtē vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Trevors Zegrass vienus vārtus atguva, bet devītajā minūtē Zegrass ar saviem otrajiem vārtiem mačā panāca izlīdzinājumu.

Otrā mača nogriežņa 11. minūtē Peitons Krebss vēlreiz deva priekšrocību “Sabres”, bet Simons Benuā 16. minūtē vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā perioda trešajā minūtē Viktors Olofsons izvirzīja vadībā Bufalo vienību, devītajā minūtē Olofsons palielināja pārsvaru līdz divām ripām, bet Peitons Krebss 14. minūtē guva sestos “Sabres” vārtus.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 34 no 37 “Ducks” metieniem, bet Džons Gibsons tika galā ar 33 no 39 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 43 spēlēs četri vārti un sešas piespēles.

“Sabres” ar 49 punktiem 45 mačos ierindojas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar 31 punktu 47 mačos atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 24. janvārī viesos plkst. 3:30 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks” vienību.