Girgensona “Sabres” uzvar un turpina izmisīgo cīņu par Play-off (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) viesos pēcspēles metienos uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, pa vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 15. minūtē “Sabres” uzbrucējs J.J. Peterka atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Artēmijs Panarins vairākumā panāca neizšķirtu.

Vēlāk periodā Panarins izvirzīja vadībā “Rangers”, bet trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Keisijs Mitelstadts izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet bullīšos Ovena Pauera un Keisija Mitelstadta precīzie metieni nodrošināja uzvaru Girgensona klubam.

Devons Levi atvairīja 26 no 28 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 34 no 36 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šajā sezonā 77 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 87 punktiem 79 mačos atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Rangers” ar 107 punktiem 81 cīņā ierindojas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Bufalo vienība atrodas četru punktu attālumā no izslēgšanas spēļu robežas, taču aizvadījusi par divām spēlēm mazāk, nekā Floridas “Panthers” un Ņujorkas “Islanders”, kas atrodas attiecīgi septītajā un astotajā vietā konferencē.

Nākamā spēle Bufalo “Sabres” 12. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Ņūdžersijas “Devils” vienību.