Girgensona “Sabres” piekāpjas “Devils” un zaudē iespējas iekļūt Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:6 (0:1, 1:2, 1:3) viesos piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 55 sekundes, četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12. minūtē “Devils” uzbrucējs Jespers Bokvists atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Jonass Zīgentālers dubultoja mājinieku pārsvaru.

Vēlāk trešdaļā Džefs Skiners vienus vārtus atguva, bet desmitajā minūtē Mailzs Vuds atjaunoja “Devils” divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Tomāšs Tatars guva ceturtos Ņūdžersijas kluba vārtus, taču 14. minūtē Matiass Samuelsons samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Noslēdzošajās spēles minūtēs Tomāšs Tatars un Džeks Hjūzs ieraidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos, pieliekot punktu gan mačam, gan Girgensona komandas Play-off cerībām.

Devons Levi atvairīja 24 no 28 “Devils” metieniem, bet Vīteks Vanečeks tika galā ar 36 no 38 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šajā sezonā 78 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 87 punktiem 80 mačos atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Devils” ar 110 punktiem 81 cīņā ierindojas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Bufalo vienība šajā mačā zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Nākamā spēle Bufalo “Sabres” 14. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Otavas “Senators” vienību.