Ģēģeris iemet pēc Goršānova piespēles, Šišļaņņikovs uguņo zaudējumā (VIDEO)

Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs laukumā devās astoņi Latvijas hokejisti.

Latviešu derbijā Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) apspēlēja Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers”.

Vīgners atdeva rezultatīvu piespēli un veica četrus metienus pa vārtiem, Sotnieks divreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Vīgneram šosezon 28 spēlēs 29 (19+10) punkti, bet Sotnieks 31 spēlē ticis pie desmit punktiem (3+7).

Polcs uzvarēja trīs no astoņiem iemetieniem, saņēma divas soda minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Jevpalovs rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietoksni, uzvarēja divos no trīs iemetieniem un pameta laukumu ar lietderību “-1”.

Jevpalovs šosezon 32 cīņās nopelnījis 30 punktus (10+20), bet Polcam 19 mačos deviņi punkti (5+4).

“Boxers” 47 spēlēs tikuši pie 32 punktiem un atrodas sestajā pozīcijā “Ligue Magnus”, bet “Dragons” ar 77 punktiem 31 mačā ieņem 1. vietu.

Zaudējumu piedzīvoja Oļega Šišļaņņikova Gapas “Rapaces”, kas viesos ar rezultātu 4:6 (2:1, 2:1, 0:4) piekāpās Anžēras “Ducs”.

Šišļaņņikovs uguņoja un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, kā arī trīsreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon 26 spēlēs Šišļaņņikovs ticis pie 20 (8+12) punktiem.

“Rapaces” ar 31 punktu 32 cīņās ierindojas desmitajā vietā līgā.

Savukārt, Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges” mājās atzina Grenobles ” Bruleurs De Loups” pārākumu ar 3:5 (2:0, 1:2, 0:3).

Žohovs rezultatīvi asistēja mača otrajā minūtē, divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja negatīvu “-1” lietderību un uzvarēja 11 no 20 iemetieniem.

Šosezon Žohovs desmit spēlēs guvis piecus punktus (0+5).

“Diables de Rouges” ar 26 punktiem 29 cīņās ieņem priekšpēdējo, 11. pozīciju līgā.

Citā mačā Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) izbraukumā apspēlēja Šamonī “Mont-Blanc Pionniers”.

Otrā perioda 14. minūtē Ģēģeris izcēlās ar vārtu guvumu pēc Goršānova piespēles.

Ģēģeris veica četrus metienus pa vārtiem, izcēlās ar divām soda minūtēm un pozitīvu lietderību “+2”. Goršānovs vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar lietderību “+1”.

Ģēģerim 17 cīņās 22 (16+6) punkti, bet Goršānovam 32 mačos seši punkti (1+5).

“Jokers” ar 44 punktiem 32 spēlēs atrodas septītajā vietā līgā.

Tikmēr, Jānis Švanenbergs vēl nav debitējis Amjēnas “Gothiques” sastāvā, kurai pievienojās šonedēļ. “Gothiques” ar 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) pārspēja Angletas “Hormadi”.