Ģēģeris aizvada lielisku maču, vairāki latvieši rezultatīvi Francijā

Emīls Ģēģeris, hokejazinas.com

Emīls Ģēģeris | Foto: Mulhausas "Scorpions"

Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) vairāki Latvijas hokejisti aizvadīja spēles. Šīs bija pirmās spēles jaunajā sezonā.

Emīla Ģēģera pārstāvētā Mulhausas “Scorpions” sagrāva Kristapa Bazēviča Briankūnas “Diables rouges” ar 5:1 (2:0, 2:0, 1:1).

Ģēģeris atzīmējās ar 2+1. No sākuma Ģēģeris otrā perioda sākumā panāca 3:0, pēc tam asistēja partnerim, un tad 3. perioda vidū guva savas komandas piektos vārtus.

Latviešu pārstāvēto komandu duelī Artūra Mickeviča Nīces “Aigles” ar 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) piekāpās Rolanda Vīgnera Ruēnas “Dragons”.

Mickevičs atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr Vīgners pie punktiem netika.

Mickevičs atklāja spēles rezultātu, kad spēles 15. minūtē pārspēja “Dragons” vārtsargu. Vēlāk viņš asistēja komandas otrajos vārtos otrās trešdaļas noslēgumā.

Oļega Šišļaņņikova pārstāvētā Gapas “Rapaces” ar 11:1 (3:0, 4:0, 4:1) pamatīgi sagrāva Angletas “Hormadi”. Latvijas hokejists tika pie trim (1+2) punktiem.

Šišļaņņikovs otrā perioda sestajā minūtē panāca 5:0. Trešdaļas beigās asistēja Slovēnijas hokejistam Bostjanam Goličičam, kad tas panāca 7:0. Trešajā periodā “Rapaces” turpināja iznīcināt “Hormadi” hokejistus, un Šišļaņņikovs piedalījās komandas desmitajos vārtos. Nedaudz vairāk kā piecas minūtes līdz mača beigām, “Hormadi” guva savus pirmos vārtus.

Visbeidzot, Ņikita Jevpalovs debitēja Ligue Magnus komandas Bordo “Boxers” sastāvā ar rezultatīvu piespēli uzvarā pār Amjēnas “Gothiques” ar 3:2 (1:0, 2:0, 0:2). Jevpalovs asistēja komandas pirmajos vārtos.