Ģēģerim vārtu guvums latviešu derbijā Francijā, Vīgneram un Švanenbergam piespēles

Šovakar Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) vienība Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) piekāpās Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers”.

Ģēģeris mača 30. minūtē izvirzīja “Jokers” vadībā 3:2. Uzbrucējs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Goršānovs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Ģēģeris 19 cīņās sakrājis 25 (18+7) punktus, bet Goršānovam 34 mačos septiņi punkti (1+6).

Sotnieks vienreiz meta pa vārtiem, bet Vīgners atdeva rezultatīvu piespēli, veica divus metienus un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderību “-1”.

Jāpiemin, ka Vīgners šobrīd ir labākais vārtu guvuējs Francijas līgā.

Vīgneram šosezon 30 spēlēs iekrāti 33 (20+13) punkti, bet Sotnieks 33 spēlēs ticis pie desmit punktiem (3+7).

“Dragons” ar 80 punktiem 33 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā, taču “Jokers” ar 50 punktiem 34 spēlēs ierindojas piektajā vietā līgā.

Citā mačā Jāņa Švanenberga pārstāvētais Amjēnas “Gothiques” mājās ar 4:3 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Švanenbergs rezultatīvi piespēlēja komandas pirmajos vārtos mača 2. minūtē, divreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un uzvarēja divus no septiņiem iemetieniem.

Divos mačos Švanenbergs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

“Gothiques” ar 49 punktiem 33 mačos ierindojas septītajā pozīcijā “Ligue Magnus”.