Freidenfeldam vārtu guvums neveiksmē, rezultatīvi arī Lipsbergs un Mūrnieks

Šovakar Alpu hokeja līgā spēles aizvadīja pieci Latvijas hokejisti.

Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) piekāpās Celamzē “Eisbaren”.

Freidenfelds trešā perioda 9. minūtē panāca 2:4, uzstādot mača gala rezultātu. Mintautišķis pie punktiem netika.

Šosezon Mintautišķis 24 Alpu līgas spēlēs sakrājis 29 (16+13) punktus. Freidenfeldam piecās spēlēs trīs vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

“HK Celje” ar 18 punktiem 24 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 15. vietu.

Citā spēlē Roberta Lipsberga pārstāvētā “EC Bregenzerwald” mājās ar 5:1 (2:1, 1:0, 2:0) sagrāva “EHC Lustenau”.

Lipsbergs otrās trešdaļas vidū vairākumā asistēja komandas trešajos vārtos.

Latviešu uzbrucējs pie punktiem ticis 16 spēlēs pēc kārtas.

Šosezon Lipsbergs 24 spēlēs sakrājis 41 (18+24) punktu.

“EC Bregenzerwald” 24 mačos ieguvusi 48 punktus un ieņem 4. vietu.

Savukārt, uzbrucēja Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 8:3 (4:2, 2:0, 2:1) sagrāva Fasas “Falcons”.

Mūrnieks atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, 10. minūtē skaitliskajā vairākumā palīdzot samazināt rezultāta starpību – 1:2.

Mūrnieks 17 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Zalcburgas komanda ierindojusies 3. vietā ar 48 punktiem 24 spēlēs.

Citā mačā Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) uzveica Klāgenfurtes “KAC II”.

Brikmanis pie punktiem netika, spēlējot pirmajā aizsargu pārī.

Brikmaņa kontā sešas rezultatīvas piespēles 24 spēlēs.